Kamenictví Praha - Materiály

Žuly

K základnímu sortimentu patří žuly. Žuly vynikají tvrdostí, a proto jsou vhodné například u kamenné dlažby, kde potřebujeme velkou pevnost. Žulové produkty mají opravdu velkou životnost s velkou barevnou rozmanitostí. Níže zobrazené žuly jsou jen zlomkem a ukázkou našeho sortimentu. Žuly si vyberete přímo na našem firemním webu.

Žula Kamenictví Praha Kamenictví Praha žuly žuly Kamenictví Praha

Mramory

Dalším základním typem kamene je mramor. Je to ušlechtilý kámen a jde o metamorfovaný vápenec. Níže zobrazené mramory jsou jen ochutnávkou naší nabídky. Široké spektrum je opět  v nabídce na našem základním webu. 

Mramory Kamenictví Praha Kamenictví Praha žuly Mramor Kamenictví Praha

Pískovec

Pískovec je prakticky nejpoužívanějším kamenem v České republice hodí se pro obklady domů a mnoho dalších stavebních prvků. Pískovec je velmi vhodným materiálem pro sochařství a zahradní architekturu. A to pro jeho velmi snadnou opracovatelnost.

Pískovec Kamenictví Praha Kamenictví Praha pískovce Pískovec Kamenictví Praha

Onyxy

Onyxy patří k vzácné variantě kamenných materiálů. Barvou a strukturou připomínají acháty a mají jedinečnou texturu. Abychom pro vas našli to nejlepší řešení máme v nabídce opravdu skvěloi škálu tohoto materiálu. Níže můžete opět vidět pouze ochutnávku toho co nabízíme. 

Onyxy Kamenictví Praha Kamenictví Praha Onyx Fantastico Backlight Pískovec Kamenictví Praha

Ostatní materiály

Výběr materiálů tím nekonči, můžete si u nás vybrat polodrahokamy, které jsou stále rostoucím sortimentem našeho zboží, díle pak velkoformátovou keramickou dlažbu a konglomerovaný kámen Technistone. V galeriích na domovských stránkách nejdete další inspiraci pro váš dům, zahradu či jiné místo.